Propozycje wycieczek do Afryki Południowej

Wycieczki do RPA w najlepszych cenach

Wycieczki do RPA w najlepszych cenach. Rezerwując wycieczkę u nas, masz pewność że cena nie ulegnie zmianie, wycieczka nie zostanie odwołana.

Wycieczki w Kapsztadzie

Góra Stołowa, winnice, Przylądek Dobrej Nadziei, pingwiny w Simonstad, ogród botaniczny Kirstenbosch.
Turystyka przyrodnicza - odkrywanie walorów Półwyspu Przylądkowego z turystami, to nasza wielka pasja.
Winnice - dumna karta historii RPA. Jeśli lubisz wino, ogromną przyjemność sprawi Ci degustowanie, poznawanie nowych gatunków i smaków - rozpoznawanie ich, zapraszamy do winnic.

13-dniowa wycieczka- Goryle Ugandy

Uganda: "Perła Afryki" oferuje wyjątkową różnorodność dzikiej przyrody, naturalnego piękna i przyjaznych mieszkańców, dzięki którym ten kraj jest jednym z ukrytych klejnotów Afryki. Ta trasa obejmuje oczywiste atrakcje trekkingu w miejscowych lasach, aby zobaczyć dzikie goryle i szympansy, a także odkrywać rozległe szlaki wodne, mistyczne wioski ukryte we mgle i mniej znane widoki lwów wspinaczkowych, ogromne strąki hipopotama i Oczywiście, nieskończona różnorodność zwierząt równin. Ta wycieczka ma na celu poznanie malowniczego piękna Ugandy, jej mieszkańców i dzikiej przyrody. Pokonamy około 2000 km, niektóre na wyjątkowo złych drogach, ale nasz trud będzie sowicie wynagrodzony.

16-dniowa wycieczka Południowe Atrakcje

Trasa wycieczki przez Lesotho, Suazi, Mozambik, Park Krugera, Zimbabwe. Zakończenie nad Wodospadem Wiktorii.

Zwiedzimy aż pięć krajów, RPA, Lesotho, Suazi, Mozambik i Zimbabwe. Bardzo bogaty program, najbardziej spektakularne cudy przyrody i atrakcji Afryki Południowej. Poznajemy kultury, cieszymy się malowniczym splendorem i jesteśmy świadkami wyjątkowej przyrody. Nasza trasa ma na celu zwiedzanie jak największej liczby atrakcji jak Park Krugera i Wodospady Wiktorii, ale także odwiedzamy miejsca rzadko odwiedzane, często z dala od utartych szlaków.

16-dniowa wycieczka przez Kalahari do Vic Falls

Spędzimy kilka dni na Kalahari, następnie przejazd na Okawango. Podziwianie Wodospadów Wiktorii, powrót do Johannesburga

16-dniowa wycieczka z Johannesburga przez Zimbabwe

Zobaczymy ślady tajemniczej cywilizacji w Wielkim Zimbabwe, czeka nas ekskursja na canoe po Zambezi, odwiedzimy Wodospad Wiktorii, Park Matobo, piesze tropienie nosorożca.

16-dniowa wycieczka z Windhoek do Windhoek

Zwiedzamy Namibię. Wyjazd z Windhoek. Zwiedzimy najważniejsze atrakcje kraju jak wydmy, Swakopmund, Pustynia Namib, Wybrzeże Szkieletów, Miasto Duchów.

22-dniowa wycieczka z Kapsztadu przez Namibię i Botswanę do Wodospadu Wiktorii w Zimbabwe

Kapsztad, kanion rzeki Rybnej, wydmy Namibii, Swakopmund, Spitzkoppe, Park Narodowy Etosha, Buszmeni, Delta Okawango, Park Narodowy Chobe, Wodospad Wiktorii.

12-dniowa wycieczka Kenia i Tanzania

To safari usiłuje połączyć najważniejsze miejsca zarówno Kenii, jak i Tanzanii. Koncentrujemy się na uznanych na całym świecie rezerwatach dzikiej zwierzyny, znane z "Discovery Channel". Odwiedzimy również mniej znane obszary i będziemy cieszyć się interakcją z miejscowymi plemionami, w tym z Masajami. Warunki pogodowe i drogowe będą miały wpływ na trasę wybraną na każdym dniu. Turyści powinni być przygotowani z otwartym umysłem i spontanicznym usposobieniem, aby jak najlepiej cieszyć się wspaniałymi ofertami regionu.

18-dniowa wycieczka objazdowa po RPA

Zwiedzimy Park Krugera, Góry Smocze, Rezerwat Zululand, Suazi, winnice w okolicach Kapsztadu, Trasę Ogrodów, Kapsztad, Przylądek Dobrej Nadziei, Górę Stołową