Kapsztad - wycieczki indywidualne

Kapsztad - wycieczki

Dla naszych turystów zwiedzanie i konsjerż Kapsztadu i okolic w dostępnych cenach. W czasie tych wycieczek poznacie Państwo między innymi atrakcje miasta Kapsztadu, rezerwat Przylądka Dobrej Nadziei, winnice i wiele innych atrakcji. W winnicach istnieje doskonała okazja do degustacji najwspanialszych gatunków południowoafrykańskich win.

Ogród Botaniczny Kirstenbosch

Zwiedzanie Ogrodu Botanicznego Kirstenbosch Narodowy Ogród Botaniczny Kirstenbosch jest uznawany za jednego z największych ogrodów botanicznych na świecie. Niewiele ogrodów może się równać się ze wspaniałym położeniem Kirstenbosch, na wschodnich zboczach Góry Stołowej w Kapsztadzie.

Czytaj dalej►

Piesza wspinaczka na Górę Stołową

Wspinaczka na Górę Stołową jest męcząca, ale nagrodą jest obcowanie ze wspaniałą przyrodą Peninsuli chronioną przez UNESCO

Czytaj dalej►

Osiedla lokalnej ludności

Zwiedzanie osiedli lokalnych Ogromna liczba mieszkańców Kapsztadu żyje w biednych dzielnicach powstałych w czasie apartheidu dla dyskryminowanej ludności kolorowej. Zobaczmy jak oni żyją.

Czytaj dalej►

Winnice

Zwiedzanie winnic Zwiedzanie winnic połączone z degustacją.

Czytaj dalej►

Winnice konno

Nieważne, czy jesteś doświadczonym jeźdźcem lub nigdy nie siedziałeś na koniu, możesz doświadczyć piękna winnic w Kapsztadzie jadąc konno!

Czytaj dalej►

Obserwacja wielorybów

Wyjazd do Hermanus – przejazd przez Gordons Bay, malownicza droga widokowa wzdłuż wybrzeża Oceanu Atlantyckiego do Hermanus, położonego nad zatoką Walker Bay, słynna z odwiedzin wielorybów. Możliwość zjedzenia lunchu w restauracji położonej nad samym brzegiem zatoki. Przy dozie szczęścia możliwość zobaczenia wielorybów baraszkujących w zatoce. Powrót do Kapsztadu przez Botrivier i Grabouw – okolice słynne z sadów owocowych.

Czytaj dalej►

Zwiedzanie Kapsztadu

Wycieczka na Górę Stołową, zwiedzanie centrum miasta i Ogrodu Botanicznego Kirstenbosch.

Czytaj dalej►

Dzikie Wybrzeże

Obszar wzdłuż Oceanu Atlantyckiego w kierunku Namibii jest znany jako Dzikie Wybrzeże (West Coast). To najlepsze miejsce, aby dowiedzieć się więcej o rdzennych mieszkańcach przylądka – ludności San potocznie zwanych Buszmenami.

Czytaj dalej►

Wielka Piątka Afryki

Po śniadaniu wyjazd na Safari do pięknie położonego prywatnego rezerwatu Fairy Glen lub Aquila, gdzie króluje "Wielka Piątka": nosorożec czarny, lew, lampart, słoń i bawół afrykański. Po przybyciu, lunch w parku, wyjazd na Photo Safari otwartym terenowym samochodem z doświadczonym przewodnikiem afrykańskim po terenie parku. Powrót do Kapsztadu.

Czytaj dalej►

Wycieczka na Przylądek

Dobrej Nadziei Kapsztad położony jest dumnie na Półwyspie Peninsula. Bądź gotów do zwiedzenia dramatycznego "Końca Kontynentu Afrykańskiego". Uczucie jakiego doświadczysz jest nie do opisania. Zwiedzimy Przylądek Dobrej Nadziei (południowo-zachodni koniec kontynentu afrykańskiego) i Cape Point (gdzie znajduje się latarnia morska). W drodze powrotnej do Kapsztadu, odwiedzimy kolonię pingwinów afrykańskich w Simonstad.

Czytaj dalej►

Zwiedzanie Zachodniego Wybrzeża i Cederbergu

Góry Cederberg mają nie tylko spektakularne formacje z piaskowca i ekscytujące szlaki turystyczne, ale także liczące setki lat, zabytkowe obiekty sztuki naskalnej Buszmenów, które interesują każdego zwiedzającego.

Czytaj dalej►

Gra w golfa

Golf i winnice 4 Noce - Golf i Winnice w Cape Winelands

Czytaj dalej►

Nurkowanie z rekinami

Nurkowanie w klatce z rekinami. Relacja z nurkowania

Czytaj dalej►