Propozycje wycieczek do Afryki Południowej

Wycieczki do RPA w najlepszych cenach

Wycieczki do RPA w najlepszych cenach. Rezerwując wycieczkę u nas masz pewność że cena nie ulegnie zmianie, wycieczka nie zostanie odwołana.

Trasa wycieczki z Johannesburga przez Kalahari, zakończenie w Vic Falls

9 dniowa wycieczka do Wodospadu Wiktorii

Rozpoczynamy naszą przygodę w Johannesburgu. Odwiedzamy Rezerwat Central Kalahari, następnie udajemy się do Maun leżący u wejścia do Okawango, aby przygotować się do ekskursji do serca delty. Na łódce panują doskonałe warunki na robienie zdjęć hipopotam i krokodylom. W Parku Narodowym Chobe zobaczymy głównie słonie. Czeka nas tam nietypowe safari na pokładzie statku. Wycieczka kończy się nad Wodospadem Wiktorii, istnieje możliwość powrotu do Johannesburga dwudniowym transferem.

Average rating: 5 stars of 5 Rated 5/5 based on 25 customer reviews

Czytaj dalej►

13 dniowa wycieczka z Durbanu do Kapsztadu

Durban to owiany morską bryzą, monsunowo-zielony, baśniowy region RPA. Kultura Durbanu to mieszanina wpływów Azji, Afryki i Europy. Tu wciąż słychać starożytne pieśni o bohaterach, bajecznie kolorowe, taneczne grupy uświetniają świątynne misteria, a w odludnych uroczyskach składa się ofiary bogom i demonom. Oto wyprawa do krainy marzeń.
Wycieczka z Durbanu przez Góry Smocze, Lesotho, Addo, Tsitikamma do Kapsztadu.

Average rating: 3 stars of 5 Rated 3/5 based on 4 customer reviews

Czytaj dalej►

20 dniowa Kapsztad do Wodospadu Wiktorii

Myślisz, że o Afryce wiesz już wszystko? Byłeś już tu i tam. Te złote wydmy, te gorące kobiety. A gdyby tak zjechać z utartych szlaków i dotrzeć tam, gdzie turyści nie dochodzą. Odnaleźć wioski plemion Himba i San, odkryć baobaby pełne historii. Spotkać kobiety-żyrafy, ze złotymi obręczami na szyi, pozbawione łechtaczek. Przenocować w miejscowej wiosce, iść na poranny targ a wieczorem pod gwiazdami nasłuchiwać odgłosów buszu.
Kapsztad, Kanion rzeki Rybiej, Wydmy Namibii, Swakopmund, Spitzkoppe, Park Narodowy Etosha, Himba i Buszmeni, Delta Okawango, Park Narodowy Chobe, Wodospad Wiktorii

Average rating: 5 stars of 5 Rated 5/5 based on 24 customer reviews

Czytaj dalej►